تبلیغات
اقتصاد و انرژی - مطالب آبان 1394

امروز:

آیا وام خرید خودرو 30 میلیون تومانی می شود؟!از پیشنهاد وام 30 میلیون تومانی به جای 25 میلیون تومان برای خرید خودرو خبر داد وگفت: دولت به جای ارائه وام 25 میلیون تومانی برای خرید خودروی عادی بهتر بود 5 تا 10 میلیون تومان به این میزان اضافه می‌کرد و خودروی دوگانه سوز را تحویل مردم  می‌داد.

وی تصریح کرد: دولت با توجه به اینکه سعی در بهینه سازی مصرف انرژی در کشور دارید بایستی این موضوع را در اولویت کاری خود قرار می‌داد.

دادرس تاکید کرد: استفاده از خودروی دوگانه سوز بستر را برای کاهش مصرف بنزین فراهم می‌کند بنابراین ضروری است که دولت تدبیر عمومی با درایت بیشتر برای رسیدن به اهداف مورد نظر در جهت بهینه سازی مصرف انرژی  گام بردارد.

رئیس انجمن صنفی جایگاه داران CNG کشور خاطر نشان کرد: پیشنهاد انجمن صنفی جایگاه داران به وزارت صنعت سبب می‌شود که هم مخازن خودروها نجات پیدا کرده و خودرو سازان در استفاده از این خودروهای دوگانه سوز تشویق شوند که این امر به نفع دولت است.نوشته شده در : سه شنبه 19 آبان 1394  توسط : مدیر سایت.    نظرات() .

برچسب ها: وام خودرو ، وام ماشین ، وام 30 میلیونی خودرو ،

قفل کارمزد جایگاه داران با دستان شورای اقتصاد باز می شود


با اشاره به اینکه با گذشت 4 سال از اعلام تبدیل کارمزد جایگاه داران به حق العمل کاری هنوز با وجود تصویب دولت اجرایی نشده است گفت: شرکت ملی پخش و انجمن جایگاه داران به طور مستمر این موضوع را پیگیری می‌کنند اما هنوز کار اجرایی در این زمینه صورت نگرفته است.

وی تصریح کرد: قرار بود کارمزد جایگاه داران افزایش پیداکند باوجود اینکه ما روزانه این موضوع را پیگیری می‌کنیم مدام جایگاه‌ها را با امروز و فردا منتظر نگه داشته‌اند و امیدواریم به زودی عملیاتی شود.

حاج محمدرضا ادامه داد: دلیل افزایش نیافتن کارمزد جایگاه داران به دلیل کمبود بودجه است چرا که صحبت‌هایی به صورت غیر رسمی مطرح بوده که امکان افزایش کارمزد درچاچوب اینکه جایگاه‌ها به حد سود آوری برسد را ندارد و همین عاملی است که احداث جایگاه درمناطق مختلف کشور به کندی پیش می‌رود.

وی تاکید کرد: در حال حاضر رقم کارمزدی که تهیه می‌شود شاید به یک چهارم حجم هزینه واقعی یک جایگاه برسد و جایگاه دارن تلاش می‌کنند در چارچوب درجه بندی جایگاه خود را کنترل و نگه داری کنند تا از درآمد مناسب‌تری برخوردار شوند.


نوشته شده در : سه شنبه 19 آبان 1394  توسط : مدیر سایت.    نظرات() .

برچسب ها: اقتصاد ، انرژی ، کارمزد ، جایگاه بنزین ،